Rok 2015

ZOSTAŃ NASZYM SPONSOREM

Organizując pracę wychowawczo-dydaktyczną staramy się by dzieci radośnie i mądrze odkrywały świat, gromadziły doświadczenia.
Pragniemy stworzyć im stymulujące środowisko, by z naszą pomocą dzieci efektywnie spędzały czas.
Wymaga to zaangażowania, dobrych pomysłów, czasu, a także pieniędzy. Wszystkie uzyskane przez nas środki finansowe przeznaczamy na cele statutowe.

Jesteśmy otwarci na współpracę w różnym zakresie sponsorowania:

• Całkowite lub częściowe finansowanie organizowanych imprez, wyjazdów, wycieczek, zajęć, festynów;
• Dostarczanie usług (np. przewozowych, remontowych);
• Doposażenie przedszkola (np. zabawki, pomoce dydaktyczne, środki czystości, artykuły biurowe);
• Organizację spotkań z ciekawymi ludźmi, pogadanek, występów dla dzieci lub rodziców;
• Wszelkie inne atrakcyjne propozycje.

Konto Rady Rodziców Przedszkola Publicznego w Kielczy:

80 8909 0006 0010 0016 6777 0004

Naszemu sponsorowi oferujemy zamieszczenie informacji o jego ofercie oraz reklamę:

• Na naszej stronie internetowej;
• Na tablic
y ogłoszeniowej w kąciku dla rodziców;
• W innych materiałach

SPONSORZY ,,RYCERSKIEGO DNIA DZIECKA 2015''