Konkurs ,,Najpiękniejszy lampion'' 11/2017

KONKURSY > ROK SZKOLNY 2017/18

Lampion to wspaniała ozdoba zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Jego blask wprawia nas w ciepły nastrój i umila długie popołudnia. To symbol zbliżającego się wyczekiwania, rorat i chwil spędzonych  z rodziną. Pomysłów na jego wykonanie jest wiele o czym mogliśmy się przekonać na początku listopada, kiedy to nasze zdolne przedszkolaki wykonywały lampiony. Oczywiście w całe przedsięwzięcie z wielką ochotą zaangażowali się rodzice, którym należą się wielkie brawa za efekty końcowe. Konkurs pt. „Najpiękniejszy lampion „ to była przede wszystkim wspaniała zabawa dziecka i rodziców, czas na wspólne śmianie, klejenie i wycinanie. Podczas, gdy przedszkolaki skakały i bawiły się na Balu Owoców i Warzyw, jury oglądało wykonane dzieła. Wybór trzech najpiękniejszych nie był łatwy, ponieważ wszystkie lampiony miały swój urok i ogrzewały swoim ciepłem. Kiedy już wszystko było jasne, a dzieci odpoczęły po balu ogłosiliśmy wyniki. Przedszkolaki gratulowały sobie wzajemnie i biły głośne brawa. Wszystkie dzieci otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy, które po latach okażą się miłą okazją do wspomnień.